Napsali o nás


Spolupráce s odborníky se vyplatí – zkušenosti Insolvenčního centra specialistů jsou k nezaplacení

„Pomáháme především těm, kteří chtějí ukončit podnikání. Stejně silnou stránkou našeho záběru je ale i poradenství v této problematice“ říká zástupce společnosti, který mám problematiku insolvencí a úpadky společností na starost.

Společnost je na trhu v České republice a na Slovensku již 5 rokem a její zkušeností jsou opravdu k nezaplacení. Bez problému provede firmy i fyzické osoby podnikatele úskalím spojeným většinou s ukončením podnikání. Nejčastější formou je přitom vyhlášení konkurzu nebo ve specifických případech reorganizace a oddlužení společnosti.


ODBORNÍK UŠETŘÍ ČAS I NEMALÉ FINANCE

„Pracovali jsme pro široké spektrum firem z Čech i Moravy. Předmětem jejich podnikání byl různorodý. Jednalo se například od firmy podnikající v oboru zemědělství, dřevozpracujícím průmyslu, stavebnictví až po cestovní kanceláře. Klienti, kteří by potřebovali poradit v otázkách svého dalšího podnikání, by se měli obrátit na odborníky s problematikou likvidací či oddlužením společností. Ušetří si tak nejen případnou administrativu, svůj čas a hlavně také nemalé finanční prostředky“ dodává zástupce firmy Odkup – Společnosti | CZ.

 

Zdroj: Exekúcie - Oddlženie | SK